I Niedziela Adwentu – 27.11.2016

Możliwość komentowania I Niedziela Adwentu – 27.11.2016 została wyłączona
  1. Za dwa tygodnie, w III-cią niedzielę Adwentu /dokładnie w sobotę o godz. 17.00/ rozpoczniemy rekolekcje adwentowe, które będą trwały do wtorku. Zaplanujmy już teraz ten czas szczególnego spotkania z Bogiem w Słowie Bożym, w spowiedzi i w komunii św. i módlmy się o dobre duchowe owoce tych rekolekcji.
  2. Roraty w czasie Adwentu we wtorki o godz. 7.00 rano. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci i młodzież.
  3. Trwa akcja Caritas –Wigilijne dzieło pomocy dzieciom. W kancelarii parafialnej są do nabycia świece na stół wigilijny. Część ze składanych na ten cel ofiar zasili pomoc biednym dzieciom. Zachęcamy do udziału w tej szlachetnej inicjatywie.
  4. W tym tygodniu I-szy czwartek, I- szy piątek i I-sza sobota miesiąca. Msze św. o godz. 7.00 i 17.00, w Starych Bajkach w piątek o godz. 15.00.
  5. Opłatki na stół wigilijny można nabyć po mszy św. u naszego Organisty.
  6. Za tydzień w niedzielę ofiary na tacę będą zbierane na Kurię Białostocką.
  7. Bóg zapłać parafianom z Szorc za posprzątanie kościoła. Na sobotę prosimy kolejną grupę.
  8. Zapraszamy do korzystania z naszej nowej parafialnej strony internetowej. Są na niej powyższe ogłoszenia, jak i wiadomości o parafii opatrzone zdjęciami.
  9. Zachęcamy do nabycia naszego diecezjalnego czasopisma „Drogi Miłosierdzia”. Są również wyłożone inne czasopisma, które możemy wziąć do przeczytania.
  10. Msze św. z pogrzebu:

+ Feliks Sadowski               Nowa Wieś        pn, wt.

+ Czesław Klepadło            Nowa Wieś        pn, wt, pt.

+ Stanisław Dąbrowski      Mroczki             śr, czw, pt, sb.

+ Romualda Kamińska      Zubole               śr, czw.

+ Honorata Kamińska       Nowa Wieś        sb.