IV NIEDZIELA ADWENTU – 18.12.2016

Możliwość komentowania IV NIEDZIELA ADWENTU – 18.12.2016 została wyłączona
  1. W sobotę Wigilia Bożego Narodzenia — nie będzie wieczornej mszy św.
  2. Podczas Wieczerzy Wigilijnej w geście przełamania się opłatkiem z najbliższymi wyrażamy najpiękniejsze uczucia miłości i przebaczenia win i pojednania. Pamiętajmy w tym dniu o osobach samotnych.
  3. Boże Narodzenie Pasterka o północy, w ST. Bajkach dwie godziny wcześniej o 22.00. Kolejne msze św. o godz. 8.00 i 10.00. W drugim dniu Bożego Narodzenia msze św. o godz. 7.00, 9.30, 11.00 Bajki, 12.30 i 17.00. Taca z Pasterki na fundusz obrony życia , a z drugiego dnia świąt na KUL.
  4. Bóg zapłać za udział w rekolekcjach adwentowych, a rodzicom za przyprowadzenie dzieci na spotkanie rekolekcyjne.
  5. Bóg zapłać wiernym z Szorc za posprzątanie kościoła, na piątek prosimy kolejną grupę.
  6. Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów koła w Trzcianne zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie opłatkowe, dnia 08.01.2017r. o godz. 10.30 w sali GOK-u w Trzciannem.
  7. Zapraszamy dzisiaj wszystkich krwiodawców i osoby chcące przyczynić się do ratowania życia i zdrowia innych do GOK-u na zbiórkę krwi od godz. 10.00 do 14.00.
  8. Msze Święte z pogrzebu:

+ Piotr Rafałko                        Niewiarowo          pn, czw, sb.

+ Honorata Kamińska            Nowa Wieś           wt, śr.

+ Stanisław Klepadło              Nowa Wieś          wt, pt, sb.

+ Przemysław Kiełczewski    Niewiarowo          śr, czw, pt.