IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 07.05.2017

Możliwość komentowania IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 07.05.2017 została wyłączona
  1. W przyszłą niedzielę o godz. 9.30 Pierwsza Komunią Święta. Spowiedź dzieci i ich rodziców w sobotę od godz. 9.00.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są odprawiane po mszy św. o godz. 17.00., w niedziele i święta po sumie. Zachęcamy do odprawiania tego nabożeństwa w swoich miejscowościach przy kapliczkach patronów.
  3. Bóg zapłać parafianom z Krynicy za posprzątanie w kościele, na kolejną sobotę prosimy rodziców dzieci, które przystąpią w niedzielę do Pierwszej Komunii Świętej.
  4. Spotkania przygotowujące do Sakramentu małżeństwa odbędą się w niedziele 21 maja, oraz 11 i 18 czerwca po Mszy św. o godz. 9.30.
  5. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Tadeusz Szorc                    Trzcianne            pn,

+ Szczepan Lejtkowski         Trzcianne            wt, śr.

+ Helena Andrzejewska       Szorce                 pn, wt, czw.

+ Władysław Czarnecki        Łyski                    czw.

+ Roman Milewski                Nowa Wieś         śr.

+ Edward  Malinowski         Nowa Wieś         sb.

+ Dominik Chojnowski        Szpakowo          pt.

+ Piotr Jakimiuk                    Bajki Zalesie      pt.

+ Wiesława Bujnarowska   Trzcianne           sb.

+ Bronisława Kostko           Nowa Wieś        8—28 listopada 2018 r.