UR. WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 28.05.2017

Możliwość komentowania UR. WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 28.05.2017 została wyłączona

1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Ur. Zesłania Ducha Świętego. Kończy się czas spowiedzi wielkanocnej.

2. Dziś odwiedza naszą parafię ks. Bp Henryk Ciereszko.

O godz. 9.00 – spotkanie z chórem,

9.10 adoracja,

9.30 Msza św z modlitwą za parafian,

11.00 Msza św. w Starych Bajkach,

12.30 Msza Św. z Sakramentem Bierzmowania

13.30 spotkanie z grupami parafialnymi,

15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia w kościele,

21 00 Apel Jasnogórski.

II dzień wizytacji – Poniedziałek 28.05.2017:

9.15 odwiedziny w Szkole,

10.00 wizyta Urzędzie Gminy.

3. Bóg zapłać p. Katarzynie Gutowskiej za odnowienie kapliczki M.B. Fatimskiej i figury Chrystusa. Rodzicom dzieci z I-szej komunii św.dziękujemy za sponsorowanie tych prac z Daru Ołtarza a rodzicom młodzieży bierzmowanej za dar ołtarza, który został  przeznaczony na zakup sutann ministranckich.

4. W czwartek w Dzień Dziecka polecamy dzieci w modlitwie.

5. W Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i w Pierwszą Sobotę miesiąca zapraszamy na msze św. o godz 7.00 i 17.00, a w Starych Bajkach w Pierwszy Piątek o godz. 15.00.

6. Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele będą odprawiane po mszy św. wieczornej, w niedziele i w święta po sumie. Zachęcamy do odprawiania tych nabożeństw w swoich miejscowościach.

7. Rodzicom młodzieży bierzmowanej dziękujemy za posprzątanie w kościele, na sobotę prosimy  grupę z Krynicy.

8. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Wiesław Bujnarowski            Trzcianne             pn, śr, pt, sb.

+ Dominik Chojnowski              Szpakowo           pn.

+ Piotr Jakimiuk                          Bajki Zalesie       wt, śr, czw, pt.

+ Honorata Dzieszuta               Zubole                 wt, czw, sb.

+ Jadwiga Rafałowska               Mroczki                3-22 grudnia 2018 r.