UR. NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

Możliwość komentowania UR. NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY została wyłączona
  1. We czwartek Ur. Bożego Ciała. Zachęcamy do publicznego wyznania wiary w Chrystusa Eucharystycznego we mszy św. i podczas procesji. Msze św. o godz. 7.00, 9.30 /procesja/ i 17.00. W Starych Bajkach o godz. 14.00. Ołtarze wystawienia w tym roku przygotowują: przy banku – Trzcianne, przy cmentarzu – Mroczki, przy drodze do Boguszewa – Niewiarowo, przy boisku szkolnym – Bajki Zalesie.
  2. W oktawie Bożego Ciała o 7.00 zapraszamy na msze św. i procesje błagalne o urodzaje: piątek – Zucielec, Pisanki, Mroczki, Niewiarowo, Bajki Zalesie; sobota – Chojnowo, Zubole, Nowa Wieś, Krynica, Wyszowate, Stare Bajki; poniedziałek – Milewo,  Masie,  Mejły; wtorek – Boguszki, Wojszki, Gugny, Dobarz, Stójka; środa, Trzcianne, Szorce. Także w oktawie o godz. 17.00 zapraszamy na msze św. nieszpory i procesję eucharystyczną.
  3. W poniedziałek w Zucielcu o godz.19.00, we wtorek w Masiach o godz. 19.00 i w sobotę w Chojnowie o godz. 19.00 będą odprawione msze św. z racji wspomnień patronów miejscowości.
  4. Dziś zbierane są ofiary do puszek na budowę świątyni Opatrzności w Warszawie, a w przyszła niedziele na KUL.
  5. Bóg zapłać parafianom z Krynicy za posprzątanie kościoła, na środę prosimy wiernych z Trzciannego.
  6. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Teresa Zalewska                       Lewonie                   pn, wt.

+ Czesław Bagiński                      Pisanki                     pn, pt, sb.

+ Wiesław Bujnarowski              Trzcianne                pn, wt, śr, pt.

+ Alicja Pisanko                            Pisanki                    wt.

+ Walenty Rafałko                        Mejły                      śr.

+ Regina Dekarz                           Trzcianne               śr.

+ Honorata Dzieszuta                  Zubole                   sb.

+ Alicja Milewska                                                         pt.

+ Mateusz Lasota                       Trzcianne               30 VI, 31 VII 2017 r, 10—24 listopada i 4—29               grudnia 2018, 2—30 stycznia 2019 r

+ Ireneusz Dębkowski                Mońki                      6—15 grudnia 2018 r.

+ Krystyna Polkowska                Bartoszyce              4 i 6 września 2017 r.