XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.06.2017

Możliwość komentowania XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.06.2017 została wyłączona
  1. W oktawie Bożego Ciała o 7.00  zapraszamy na msze św. i procesje błagalne o urodzaje: poniedziałek: Milewo, Masie, Mejły; wtorek: Boguszki, Wojszki, Gugny, Dobarz, Stójka; środa: Trzcianne, Szorce. Także w oktawie o godz. 17.00 zapraszamy na msze św. z nieszporami i procesję eucharystyczną.
  2. W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała, po Mszy Świętej wieczornej o godz. 17.00. poświęcenie ziół, kwiatów i błogosławieństwo dzieci. Zapraszamy rodziców z dziećmi.
  3. W piątek – uroczystość Najświętszego Serca Jezusa, a w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca N.M.P.
  4. W sobotę  o godz. 19.00 w Boguszkach będzie odprawiona Msza Święta z racji święta ich patrona: Narodzenie św. Jana Chrzciciela.
  5. Msza Święta na zakończenie roku szkolnego rozpocznie się o godz. 8.00. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli.
  6. Zapraszamy wszystkich na Pieszą Trzciańską Pielgrzymkę Różanostocką, która rozpocznie się 23 czerwca 2017r. o godz. 11.00 w naszym parafialnym kościele, a zakończy się 25 czerwca Mszą Św. pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa o godz. 17.00 na terenie Sanktuarium Różanostockiego. Szczegółowe informacje o pielgrzymce są umieszczone na naszej stronie parafialnej i w gablocie przykościelnej. UWAGA: Podpisany bagaż należy przynieść do salki przy Domu Parafialnym 22 czerwca 2017 r. w godz.18.00-20.00.
  7. Bóg zapłać  parafianom z Trzciannego za posprzątanie kościoła, na sobotę prosimy kolejną grupę.
  8. Wszyscy, którzy chcieliby ofiarować swoją krew potrzebującym zapraszamy dzisiaj do GOK-u w godz. 10.00-14.00.
  9. Dziś są zbierane ofiary do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  10. Nabożeństwa za zmarłych:

+ Teresa Zalewska                       Lewonie                     śr.

+ Czesław Bagiński                      Pisanki                       pn, sb.

+ Alicja Milewska                         Pisanki                       wt, czw, pt.

+ Walenty Rafałko                      Mejły                           pn, czw, pt.

+ Regina Dekarz                         Trzcianne                   wt, sb.

+ Genowefa Wędołowska         Wyszowate               śr.

+ Danuta Kacperska                  Trzcianne                 4—30 grudnia 2018 r.

+ Irena Konecka                         Zubole                     12—28 grudnia 2018 r. i 2—29 stycznia 2019 r.