XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.07.2017

Możliwość komentowania XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.07.2017 została wyłączona
  1. We wtorek w Niewiarowie o godz. 10.00 zostanie odprawiona Msza Św. w dniu wspomnienia św. Krzysztofa, patrona miejscowości. Mieszkańcy Niewiarowa zapraszają do wspólnej modlitwy.
  2. W środę święto św. Anny i Joachima, rodziców NMP. W modlitwie pamiętajmy o swoich babciach, dziadkach i osobach starszych.
  3. Bóg zapłać parafianom z Trzciannego za posprzątanie w kościele, w sobotę prosimy kolejną grupę.
  4. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Regina Dekarz                        Trzcianne                             pn, śr, sb.

+ Czesław Falkowski                 Chojnowo                            wt, śr.

+ Mieczysław Gieńko                Krynica                                czw, sb.

+ Zdzisława Piechowska          Białystok                             pn, pt.

+ Helena Puchalska                  Zubole                                wt.

+ Jadwiga Mocarska                  Krynica                               czw, pt.

+ Pelagia Dąbrowska                Chojnowo                         11 – 28 stycznia 2019 r.

+ Wacława Cichoń                    Chicago                              4 – 31 stycznia i 1 – 6 lutego 2017 r.