XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.09.2017

Możliwość komentowania XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.09.2017 została wyłączona
  1. W przyszłą niedzielę, 15 minut przed mszą św. o godz. 9.30, tj o godz. 9.15 zapraszamy chętnych na pierwszą katechezę o modlitwie.
  2. Parafianom z Trzciannego dziękujemy za posprzątanie kościoła, na sobotę prosimy kolejną grupę.
  3. Za tydzień będą zbierane ofiary do puszek na Caritas.
  4. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Sabina Klepadło                                Nowa Wieś                           pn, wt.

+ Leopold Waszkiewicz                       Białystok                               śr, czw.

+ Anastazja Malinowska                     Nowa Wieś                           pn, wt, sb.

+ Lech Chojnowski                              Chojnowo                             śr, czw, pt.

+ Maria Kamińska                              Białystok                                pt.

+ Bogumił Bujakowski                      Szorce                                    15-29 marca, 1-17 kwietnia 2019 r.