XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.10.2017

Możliwość komentowania XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.10.2017 została wyłączona
  1. W poniedziałek o godz. 19.00 w Mejłach a w sobotę o godz. 12.00 w Krynicy będą odprawiona msza św. z racji wspomnienia, patronów tych miejscowości: św. Teresy od Dzieciątka Jezus i św. Franciszka z Asyżu.
  2. Nabożeństwo różańcowe w naszej parafii jest odprawiane w dni powszednie po mszy św. wieczornej, w niedziele po sumie. Zachęcamy do odmawiania Różańca Św. w swoich miejscowościach, w rodzinach lub prywatnie.
  3. W dniu wspomnienia św. Franciszka, 4 października o godz. 9.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji uczniów, nauczycieli i wszystkich pracowników Szkoły Podstawowej w Trzciannem im. św. Franciszka z Asyżu.
  4. W święto Matki Bożej Różańcowej, 7 października, cała Polska wzdłuż granic zostanie otoczona modlitwą różańcową. Do akcji „Różaniec do granic” dołączyły także porty lotnicze: Lotnisko Chopina w Warszawie, Port Lotniczy Poznań-Ławica oraz Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach. Niektórzy modlić się będą w przygranicznych kościołach, inni na placach miast, jeszcze inni przejdą na punkty graniczne, będą także osoby, które zaplanowały modlitwę w górach. W łączności w modlitwie z innymi w tym dniu tj. 7 października o godz. 14.00 planujemy w naszym kościele wspólny różaniec i zachęcamy do tej modlitwy w swoich miejscowościach.
  5. W Pierwszy Piątek msze św. o godz. 7.00, 17.00, a  w Starych Bajkach o godz. 15.00.
  6. Dziś są zbierane ofiary do puszek na Caritas.
  7. Parafianom z Trzciannego dziękujemy za posprzątanie w kościele , na sobotę prosimy kolejną grupę.
  8. Nabożeństwa z pogrzebu:

+ Lech Chojnowski                               Chojnowo                        pn, wt.

+ Maria Kamińska                                Białystok                         pn, czw, pt.

+ Genowefa Magnuszewska              Chojnowo                      wt,śr.

+ Stanisław Sienkiewicz                      Stare Bajki                     śr.

+ Eugeniusz Skarżyński                      Mońki                             czw, sb.

+ Helena Szklarzewska                      Zubole                           pt.

+ Józef Godlewski                              Niewiarowo,                  sb.

+ Jerzy Broniszewski                        Szorce                            3 – 30 kwietnia,1 – 31 maja 2019 r.

+ Andrzej Szklarzewski                   Zubole                            21 – 27 marca, 4 – 30 kwietnia, 1 – 20 maja 2019 r.