XXXIII NIEDZIEL ZWYKŁA – 19.11.2017

Możliwość komentowania XXXIII NIEDZIEL ZWYKŁA – 19.11.2017 została wyłączona

W przyszła niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Chrystusa, Króla wszechświata.

Różaniec z wypominkami jest odmawiany we wszystkie niedziele listopada o godz. 9.00 i 12.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych

Bóg zapłać parafianom z Trzciannego za posprzątanie kościoła, na kolejną sobotę prosimy kolejną grupę.

Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Łucja Broniszewska                           Szorce                           wt.

+ Daniel Bujnarowski                           Szorce                           pn, śr.

+ Stanisław Sienkiewicz                      Stare Bajki                    pn.

+ Jadwiga Piechowska                        Nowa Wieś                   wt, śr, czw.

+ Czesława Bujnarowska                   Szorce                           pt, sb.

+ Władysław Kozłowski                      Nowa Wieś                   śr.

+ Józef Wejda                                      Trzcianne                      maj – lipiec 2019 r.