II NIEDZIELA ADWENTU – 10.12.2017

Możliwość komentowania II NIEDZIELA ADWENTU – 10.12.2017 została wyłączona
  1. Za tydzień, w trzecią niedzielę Adwentu (dokładnie w sobotę o godz.17.00) rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które będą trwały do wtorku. Porządek mszy św. będzie taki sam jak w każdą niedzielę, z dodatkową mszą św. o godz. 17.00. Zaplanujmy już teraz ten czas szczególnego spotkania z Bogiem w Słowie Bożym, w spowiedzi i w komunii św. Módlmy się o dobre duchowe owoce tych rekolekcji.
  2. Zapraszamy we wtorek o godz. 17.00 na Roraty, a we środę o godz. 17.00 na mszę św. z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Trwa akcja Caritas: Wigilijne dzieło pomocy dzieciom. W kancelarii parafialnej są do nabycia świece na stół wigilijny. Część ze składanych na ten cel ofiar zasili pomoc biednym dzieciom . Zachęcamy do udziału w tej szlachetnej inicjatywie.
  4. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 9.30 udzielimy błogosławieństwa matkom, które oczekują potomstwa.
  5. Za tydzień w niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na potrzeby Kościoła  na wschodzie.
  6. Bóg zapłać parafianom z Trzciannego za posprzątanie kościoła. Na sobotę prosimy kolejną grupę.
  7. Msze św. z pogrzebów:

+ Jadwiga Piechowska                    Nowa Wieś                śr, czw, pt.

+ Czesława Bujnarowska               Szorce                        wt, śr.

+ Władysław Kozłowski                  Nowa Wieś                pn, wt, sb.

+ Czesław Wiszowaty                     Szorce                        pt.

+ Teresa Pogorzelska                    Stare Bajki                 sb.

+ Wacława Wasilewska                 Trzcianne                  6 – 28 czerwca 2019 r.