III NIEDZIELA ADWENTU – 17.12.2017

Możliwość komentowania III NIEDZIELA ADWENTU – 17.12.2017 została wyłączona
  1. Dziś rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe, które będą trwały do wtorku. Porządek mszy św. w poniedziałek i we wtorek: 7.00, 9.30, 12.30 i 17.00, w Bajkach tylko w poniedziałek o godz. 11.00.
  2. Dzieci i młodzież zapraszamy  na mszę rekolekcyjną o godz. 12.30. Dyrekcji szkoły dziękujemy za życzliwość. Św. Franciszek, patron szkoły napisał: ”wszystko, co ludzie na tym świecie posiadają lub zdobywają, prędzej czy później zostawią lub stracą. Ale  zapłatę za miłość i czas poświęcony Bogu, który dali,  zabiorą ze sobą” .
  3. Dziś o godz. 15.00 zapraszamy chętnych na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z Koronką przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.
  4. W dzisiejszą niedzielę zbierane są ofiary do puszek na potrzeby Kościoła na wschodzie.
  5. Bóg zapłać parafianom z Trzciannego za posprzątanie kościoła. Na sobotę prosimy kolejną grupę.
  6. Msze św.  z pogrzebów:

+ Jadwiga Piechowska                     Nowa Wieś              śr, czw.

+ Władysław Kozłowski                   Nowa Wieś              śr, sb.

+ Czesław Wiszowaty                      Szorce                      cz, pt.

+ Teresa Pogorzelska                     Stare Bajki               sb.