III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 04.03.2018

Możliwość komentowania III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 04.03.2018 została wyłączona
  1. Zachęcamy do udziału w Rekolekcjach wielkopostnych, które rozpoczną się w naszej parafii za tydzień w sobotę o godz. 17.00 i będą trwały przez niedzielę,  poniedziałek i wtorek. Zaplanujmy ten czas na spotkania z Chrystusem w spowiedzi, w słuchaniu Słowa Bożego i w komunii św. Módlmy się o dobre duchowe owoce tych rekolekcji.
  2. Bóg zapłać parafianom Zucielca za sprzątanie kościoła, na sobotę prosimy kolejną grupę.
  3. Msze z pogrzebów:

+ Teresa Czerp                               Mońki                                   pn.

+ Krzysztof Kulesza                       Boguszewo                          wt, śr, czw.

+ Józef Wasilewski                         Jaświły                                  pt.

+ Agnieszka Wojtach                    Bajki Zalesie                        pn, pt, sb.

+ Pelagia Wiszowata                    Niewiarowo                        wt.

+ Mieczysław Grądzki                   Szorce                                śr.

+ Krzysztof Chojnowski               Czeladź                               czw.

+ Józef Miłkowski                         Mroczki                               sb.

+ Jerzy Rafałko                             Niewiarowo                       23,  29  maja 2018 r.

+ Regina Bajkowska                   Chojnowo                          4 – 23 września 2019 r.

+ Stanisław Perkowski              Wyszowate                         5 – 28 września 2019 r.