V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18.03.2019

Możliwość komentowania V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18.03.2019 została wyłączona
  1. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Palmową. Poświęcenie palm będzie odbywać się na każdej mszy św. Po mszy św. o godz. 12.30, tj. ok. godz. 13.15 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej drogami Trzciannego i Zucielca. Krzyż będzie niesiony przez przedstawicieli poszczególnych miejscowości. I stacja: Nowa Wieś, II stacja: Szorce, III stacja: Krynica, Bajki Zalesie.  IV stacja: Wyszowate, Stare Bajki. V stacja: Zubole, VI stacja: Chojnowo, VII stacja: Niewiarowo, VIII stacja: Mroczki, Mejły, IX stacja: Boguszki, Masie, X stacja: Wojszki, Milewo, XI stacja: Pisanki, Stójka, Dobarz, Gugny, XII stacja: Zucielec, XIII stacja: Trzcianne, XIV- księża.
  2. Jutro będziemy obchodzić uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00 i 17.00.
  3. W niedzielę Palmową dzieci z naszej szkoły będą sprzedawały przed kościołem stroiki wielkanocne. Zebrane pieniądze będą przekazanie rodzinie z parafii będącej w trudnej sytuacji życiowej.
  4. Bóg zapłać parafianom z Zucielca za posprzątanie w kościele, na sobotę prosimy kolejna grupę.  Różom Żywego Różańca dziękujemy za ofiary na dekoracje i kwiaty do Grobu Pańskiego.
  5. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Krzysztof Kulesza                      Boguszewo                   śr.

+ Krzysztof Chojnowski              Czeladź                           pn, sb.

+ Józef  Miłkowski                       Mroczki                           sb.

+ Agnieszka Wojtach                 Bajki Zalesie                   wt, śr.

+ Pelagia Wiszowata                 Niewiarowo                    wt, śr.

+ Mieczysław Grądzki               Szorce                             czw, pt.

+ Kazimierz Mikiewicz             Niewiarowo                     sb.

+ Bronisława Karwowska       Szorce                               3 – 26 września i 1 – 12 października 2019 r.

+ Genowefa Dębkowska       Trzcianne                           6, 7 maja 2018 r godz. 17.00.