PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 02.04.2018

Możliwość komentowania PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 02.04.2018 została wyłączona
  1. Uroczystość Wielkanocną  obchodzi się przez oktawę do Niedzieli Przewodniej, która jest Świętem Miłosierdzia. Za tydzień w niedziele po mszy św. o godz. 9.30 specjalne błogosławieństwo dla kierowców i turystów, jak również poświecenie pojazdów mechanicznych.
  2. Jutro, w trzecim dniu świętowania Wielkanocy pragniemy  złożyć dar modlitwy za naszych zmarłych.  O godz. 8.30 msza św. składkowa za zmarłych, a po niej procesja na cmentarz z modlitwa różańcowa przy 5 stacjach. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
  3. W tym tygodniu obchodzimy Pierwszy Piątek i Pierwszą Sobotę miesiąca. Msze św. o godz. 7.00 i 17.00, a w Starych Bajkach w piątek o godz. 15.00.
  4. Bóg zapłać parafianom z Zucielca za posprzątanie w kościele, na sobotę prosimy kolejna grupę.
  5. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Stanisława Znosko                   Wyszowate             wt.

+ Janina Rutkowska                    Wyszowate              śr.

+ Jan Zalewski                             Bajki Zalesie            czw.

+ Marianna Puchalska              Krypno                      czw.

+ Łucja Pruszyńska                   Białystok                   pt.

+ Stanisław Wiszowaty             Wyszowate                pt.

+ Czesława Klepadło                 Nowa Wieś                sb.

+ Pelagia Wiszowata                Niewiarowo                wt, śr, sb.

+ Lucyna Malinowska              Nowa  Wieś                  6 września – 27 października 2018 r.

+ Grzegorz Zalewski                Bajki Zalesie                 3—26 października 2018 r.