NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 08.04.2018

Możliwość komentowania NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 08.04.2018 została wyłączona
  1. Jutro będziemy obchodzili Ur. Zwiastowania Pańskiego, która została przeniesiona z 25 marca. Msze św. o godz. 7.00, 9.30, 17.00 i o 11.00 w Starych Bajkach.
  2. Za tydzień w trzecią Niedzielę miesiąca zapraszamy wszystkie dzieci na mszę przygotowaną specjalnie dla nich o godz. 12.30.
  3. Chętnych, którzy jeszcze chcieliby dołączyć do grupy formacyjnej, aby pogłębiać swoje życie duchowe, zapraszamy na spotkania w drugie i czwarte piątki miesiąca do sali parafialnej na godz. 19.00. Spotkania trwają do 90 min.
  4. Bóg zapłać parafianom z Zucielca za posprzątanie w kościele, na sobotę prosimy kolejna grupę.
  5. Msze św. z pogrzebów:

+ Janina Rutkowska                    Wyszowate             pn, wt.

+ Stanisław Wiszowaty               Wyszowate             pn, pt.

+ Pelagia Wiszowata                   Niewiarowo            wt, śr.

+ Jan Perkowski                          Wyszowate             śr.

+ Jan Zalewski                             Bajki Zalesie          czw.

+ Stanisława Znosko                   Wyszowate             czw.

+ Marianna Puchalska                 Krypno                    pt.

+ Łucja Pruszyńska                     Białystok                 sb.

+ Czesława Klepadło                  Nowa Wieś              sb.