V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 29.04.2018

Możliwość komentowania V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 29.04.2018 została wyłączona
  1. We  czwartek będziemy obchodzić ur. NMP Królowej Polski. Msze św. będą sprawowane o godz. 7.00, 9.30, 11.00 w Starych Bajkach, 12.30 i 17.00. O 21.00 zapraszamy na Apel Jasnogórski.
  2. W przyszłą niedzielę o godz. 9.30 Pierwsza Komunia Święta. Spowiedź dzieci i rodziców w sobotę o godz. 9.00.
  3. W wtorek w Bajkach Zalesie o godz. 11.00, a w sobotę w Starych Bajkach również o godz. 11.00 zapraszamy na msze św. odpustowe z uroczystości św. Józefa i św Stanisława Bp. patronów tych miejscowości.
  4. Zachęcamy do nabożeństw majowych, które będą odprawiane po mszy św. o godz. 17.00, a w niedziele i święta po sumie. Zachęcamy do nabożeństw majowych również w swoich miejscowościach przy kapliczkach patronów.
  5. W tym tygodniu Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota. Msze św. o godz. 7.00 i 17.00, a w Starych Bajkach w piątek o godz. 19.00.
  6. Zostały zakończone prace przy parkingu kościelnym, odnowieniu  i ociepleniu sali spotkań parafialnych. Obecnie prowadzone są prace przy renowacji nagrobków kapłańskich na terenie placu kościelnego i naprawie ściany szczytowej domu parafialnego. Prace na cmentarzu będą kontynuowane  w czerwcu.
  7. Bóg zapłać parafianom z Niewiarowa za posprzątanie w kościele, na sobotę prosimy rodziców klas II.
  8. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Marianna Puchalska                    Krypno                   pn.

+ Stanisław Milewski                      Milewo                    pn godz. 17.00.

+ Stanisław Wiszowaty                  Wyszowate              wt, śr, sb.

+ Jan Perkowski                             Wyszowate               pn.

+ Adam  Ziemkiewicz                   Chojnowo                  wt.

+ Irena Laskowska                       Zubole                        śr.

+ Genowefa Bielawiec               Trzcianne                    pt.

+ Stanisław Lasota                     Trzcianne                    pt.