XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.07.2018

Możliwość komentowania XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.07.2018 została wyłączona
  1. Jutro obchodzimy uroczystość N.M.P. z Góry Karmel, M.B. Szkaplerznej – odpust w naszej parafii. Msze św. o godz. 7.00, 9.30, 11.00 – w Starych Bajkach, 12.30 i 17.00. Dziś, w wigilię uroczystości o 21.00 odbędzie się Apel Jasnogórski. Na początku każdej mszy św. zamiast aktu pokuty – obrzęd pokropienia wiernych woda święconą na pamiątkę chrztu św. i poświecenie krzyżyków, medalików lub szkaplerzy, które nosimy lub postanawiamy nosić. W czasie mszy św o godz. 9.30 przyjęcie nowych kandydatów do szkaplerza.
  2. Jak co roku po mszy św. będą zbierane ofiary na środki transportu dla naszych misjonarzy i misjonarek, by mogli dotrzeć do swoich wiernych ze Słowem Bożym i pomocą materialną.
    Przez nasze modlitwy i ofiary sprawimy, że więcej będzie dobra i miłości, którą czynią i o której świadczą misjonarze na całym świecie.
  3. W ostatnim tygodniu zakończyły się prace na cmentarzu. Pojawiły się nowe alejki (w tym roku – 526 m2). Oprócz tych prac odremontowana została sala spotkań parafialnych z ociepleniem podłogi, sufitu i ścian, wykonano nowy parking od strony ogrodu parafialnego, wycięto niebezpieczne drzewa przy kościele i starym parkingu oraz inne prace.
    Szczegóły zostaną podane przy końcu roku. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
  4. Parafianom z Pisanek dziękujemy za posprzątanie w kościele, na sobotę prosimy kolejną grupę
  5. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Aleksander Strzerzewski                     Szorce                              wt.
+ Jarosław Kuklo                                      Trzcianne                        śr, czw, pt.
+ Janina Mroczko                                     Mońki                              pn, wt.
+ Celina Puchalska                                  Zubole                             sb.
+ Adam Gutowski                                   Szorce                              pt, sb.
+ Katarzyna Bajkowska                         Nowa Wieś                      pn.
+ Jan Wejda                                             Zubole                             śr, czw.