IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.02.2019 r.

Możliwość komentowania IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.02.2019 r. została wyłączona
  1. We  wtorek obchodzimy wspomnienie św. Agaty– po Mszy św. porannej – błogosławieństwo chleba i wody.
  2. W czwartek, w I-szy Czwartek Miesiąca będą odprawione Msze św. o godz. 7.00 i 17.00. Jest to dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.
  3. W dzisiejszą   niedzielę ofiary na tacę są  przeznaczone na Fundusz Budowlany naszej Archidiecezji, a   za  2 tygodnie na Seminarium Duchowne w Białymstoku.
  4. Bóg zapłać parafianom z Chojnowa za sprzątanie kościoła, na sobotę prosimy kolejną grupę.
  5. Wspomnienie św. Pawła Mikki i Towarzysz, męczenników (6.02)
  6. Msze z pogrzebu:

+Kasper Wojno,                     ST. Bajki,    wt, śr

+Ryszard Nowacki,                Stójka          czw,

+Lucjan Mariański,                Zubole,        sb,

+Bogdan Kozłowski,              Chicago       pt,

+Wacława Cichoń,                 Chicago,      śr, czw.

+Daniel Klepadło,                   N. Wieś      pn, pt, sb

+Antoni Znosko,                     Szorce,       pn, wt

7. Spotkania młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klas VIII i III gimn. odbędzie się w niedzielę 10.02.2019 r. o godz 9.30. Sakrament Bierzmowania w naszej parafii odbędzie się 18 czerwca 2019 r. o godz. 17.00.