IV Niedziela Wielkanocna (Niedziela Dobrego Pasterza) – 12.05.2019r.

Możliwość komentowania IV Niedziela Wielkanocna (Niedziela Dobrego Pasterza) – 12.05.2019r. została wyłączona
  1. Zachęcamy  na nabożeństwa majowe, które są  odprawiane po mszy św. o godz. 17.00, w niedziele i święta po sumie a  w swoich  miejscowościach  przy kapliczkach patronów.
  2. W sobotę  o godz. 11.00 w Szorcach będzie odprawiona msza św. z racji wspomn. patrona miejscowości – św. Andrzeja Boboli. Parafianie z Szorc zapraszają do wspólnej modlitwy.
  3. W środę 20 marca tego roku na kolonii Potoczyzna wskutek pożaru pozbawieni zostali  dachu nad głową członkowie rodziny Państwa Wojtachów – rodzina ks. Stanisława Wojtacha (5 osób dorosłych i dwójka dzieci). W przyszłą niedzielę w naszym kościele będą zbierane ofiary do puszek na pomoc tej rodzinie w odbudowaniu domu. Zachęcamy do ofiary.
  4. Bóg zapłać rodzicom  dzieci z rocznicy I-szej komunii św.  za posprzątanie w kościele,  na sobotę    prosimy  kolejną grupę  z Zubola.
  5. Nabożeństwo z pogrz.

+Jerzy Broniszewski,             Szorce ,      wt,  śr,czw