Ur. Chrystusa, Króla Wszechświata – 20.11.2016

Możliwość komentowania Ur. Chrystusa, Króla Wszechświata – 20.11.2016 została wyłączona
  1. Zgodnie z decyzją Konferencji Episkopatu Polski, dzisiaj, w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, we wszystkich parafiach Kościoła w Polsce podczas Mszy św. przed błogosławieństwem powinien być dokonany „Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana”.
  2. 22 listopada, we wtorek wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, tego dnia w naszym kościele o godz. 17.00 będziemy modlili się w intencji naszego parafialnego chóru.
  3. Różaniec z wypominkami jest odmawiany we wszystkie niedziele listopada o godz. 9.00 i 12.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.
  4. Bóg zapłać parafianom z Szorc za posprzątanie kościoła  na sobotę prosimy kolejną grupę.
  5. Następną Niedzielą rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Chrystusa.
  6. Nabożeństwa z pogrzebu:

+ Antoni Rafałko                 Trzcianne          czw.

+ Feliks Sadowski               Nowa Wieś        pn, wt. śr.

+ Kamila Narkowicz           Nowa Wieś        pn.

+ Stanisław Dąbrowski      Mroczki             wt, śr, sb.

+ Maria Borkowska            Zucielec            czw, pt.

+ Czesław Klepadło            Nowa Wieś      pt.

+ Romualda Kamińska      Zubole              sb.