Niedziela Zesłania Ducha Świętego – 9.06.2019r.

Możliwość komentowania Niedziela Zesłania Ducha Świętego – 9.06.2019r. została wyłączona
  1. Jutro obchodzimy święto NMP Matki Kościoła. Msze św. będą odprawiane o godz.  7.00, 9.30,  11.00St. Bajki i  17.00./ nie  będzie mszy św. o godz. 12.30./ . Msza św. w intencji zm  Jana, Bolesława, Mariannę  będzie odprawiona  o godz.9.30.  W tym dniu zapraszamy również  chorych na spowiedź wielkanocną i Sakrament namaszczenia.Prosimy o pomoc w dotarciu do kościoła tym wszystkim, którzy zechcą wziąć udział w parafialnym dniu chorych. Sakrament Namaszczenia chorych  będzie udzielany   15 min przed mszą św. o godz. 9.30 i 17.00.
  2. We wtorek o godz.19.00,  w Zucielcu, w czwartek o godz. 19.00 w Masiach, i w sobotę o godz. 19.00 w Chojnowie będą oprawione msze św. z racji patronów tych miejscowości : św. Barnaby, św. Antoniego i św. brata Alberta.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzimy ur Trójcy Najświętszej.Kończy się czas spowiedzi  i komunii wielkanocnej..
  4. Przy ołtarzu M.B. znajduje się skarbona  na kwiaty. Składając ofiarę, możemy wyrazić naszą wdzięczność za otrzymane łaski  lub prosić o  opiekę nad nami. .
  5. Bóg zapłać parafianom z Zubola  za posprzątanie w kościele,  na sobotę    prosimy  grupę młodzieży przygotowującą się do sakramentu Bierzmowania.
  6. Nabożeństwo z pogrz.

+Elżbieta Szlaga,                    Krynica ,     sb