Uroczystość NMP Królowej Polski i IV Niedziela Wielkanocna – 2-3.05.2020r.

Możliwość komentowania Uroczystość NMP Królowej Polski i IV Niedziela Wielkanocna – 2-3.05.2020r. została wyłączona

W Uroczystość NMP Królowej Polski jaki i w niedzielę będzie dodatkowa Msza św o godz 15.00.

1.Dziś obchodzimy ur. NMP Królowej Polski – msze św o godz.   7.00,  930,  11.00 w S. Bajkach,   12.30 i  15.00./dodatkowa msza św/, o 17.00 z nadchodzącej niedzieli.

2. Jutro w niedzielę o godz. 7.00, 9.30, 11.00 St. Bajki, 12.30 i również o 15.00

3. W  piątek   w Starych Bajkach   o godz. 11.00 będzie odprawiona msza św. odpustowa z uroczystości św. Stanisława,. patrona  ST.Bajek.

4. Zachęcamy  na nabożeństwa majowe, które są  odprawiane po mszy św. o godz. 17.00, w niedziele i święta po sumie.

5. W tym tygodniu dzieci z naszej parafii przyjmą  I-szą komunię św,w małych grupach od poniedziałku do soboty  o godz. 17.00/ w sobotę o 16.00/. W związku z tym zapraszanych innych chętnych  na msze św. poranne o godz.7.00.

6. Przypominamy zarządzenie ks. Arcybiskupa .

związku z pojawiającymi się zapytaniami oraz wątpliwościami, pragnę doprecyzować, że na chwilę obecną, z obowiązku zakrywania ust i nosa podczas sprawowania liturgii są zwolnieni jedynie duchowni sprawujący kult religijny. „

AbpTadeuszWojda
Metropolita Białostocki

7.Nabożeństwo z pogrzebów:

+ Izydor Ciborowski,   Mońki,       śr, czw

+ Jadwiga Dziekońka,  Chojnowo, pt

+Mirosław Piechowski,N. Wieś,   śr, czw,

+Wandalin Zdanowski, B. Zal,      pn, wt

+Antoni Klepadło,        N. Wieś,   Pt,sb

+Witold Jaworowski,   ST. Bajki, pn, wt.

+Antoni Karwowski,    Milewo,   sb

8. Na stoliku przy wyjściu z kościoła jest   do odebrania  kolejny biuletyn Miva Polska z ciekawym artykułem o młodym sanktuarium M.B. w Afryce i o kulcie Miłosierdzia B. na tym kontynencie. Dla zainteresowanych jest tez ciekawostka kulinarna , przepis na tradycyjne danie z Kazachstanu. Zachęcamy do czytania.