I NIEDZIELA ADWENTU – 29.11.2020

Możliwość komentowania I NIEDZIELA ADWENTU – 29.11.2020 została wyłączona
  1. Zapraszamy na Roraty    z udziałem dzieci, ministrantów, młodzieży i harcerzy w środy o godz.17.00.
  2. W tym tygodniu przypada I-szy czw i I-szy Pt, msze św. o godz. 7.00 i 17.00, w kaplicy ST. Bajkach w Pt . o godz. 15.00.
  3. Trwa akcja Caritas –Wigilijne dzieło pomocy dzieciom. W kancelarii parafialnej są do nabycia świece na stół wigilijny./mała 8 zł, duża 15 zł/ Nadwyżka ze składanych na ten cel ofiar zasili  pomoc biednym dzieciom . Zachęcamy do udziału w tej szlachetnej inicjatywie.
  4. Suma ofiar zebranych na  cmentarz w ostatnią niedzielę wyniosła 2831 zł w kościele parafialnym i 274 zł i 50 gr w kaplicy w Starych Bajkach. W przyszłą niedzielę ofiary  na tacę będą zbierane na Kurię Białostocką.
  5. Bóg zapłać parafianom z Trzciannego za posprzątanie kościoła. Na sobotę prosimy kolejną grupę.
  6. Msze św. z pogrzebów:

+ Jarosław Purta,      Zubole,            pt