II NIEDZIELA ADWENTU – 6.12.2020

Możliwość komentowania II NIEDZIELA ADWENTU – 6.12.2020 została wyłączona
  1. We wtorek obchodzimy ur. Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 9.30,  11.00 w ST. Bajkach, 12.30 i 17.00.
  2. W tym roku nie będzie rekolekcji adwentowych, ale za tydzień w poniedziałek będziemy przeżywać w parafii dzień skupienia z okazją do spowiedzi. Msze św będą odprawione o godz. 7.00, 9.30 i 17.00.Spowiedź  rozpocznie się  pół godziny przed każdą Mszą św.
  3. W dzisiejszą niedzielę ofiary  na tacę są zbierane na Kurię Białostocką a wychodząc z kościoła  możemy złożyć ofiarę do puszek na potrzeby kościoła na Wschodzie.
  4. Bóg zapłać parafianom z Trzciannego za posprzątanie kościoła. Na sobotę prosimy kolejną grupę.
  5. Dziękujemy za segregację śmieci na cmentarzu.

Żywe kwiaty stawiamy   tylko przy śmietnikach lub na parkanie  od strony Trzciannego.

6. Msze św.  z pogrzebu:

+ Jarosław Purta,      Zubole,            pt