ŚWIĘTO ŚW. RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA – 27.12.2020

Możliwość komentowania ŚWIĘTO ŚW. RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA – 27.12.2020 została wyłączona
  1. W czwartek,  na zakończenie Starego Roku kalendarzowego  zapraszamy na mszę św.o godz. 17.00 z  nabożeństwem dziękczynnym za łaski otrzymane w tym roku.

2. W piątek, w  Nowy Rok, w ur. Bogurodzicy Dziewicy  będą odprawione   msze św. o godz. 7.00, 9.30, 12.30, 17.00 w Bajkach o godz. 11.00. / nie ma postu/

3. W tym roku nie będzie odwiedzin duszpasterskich, tradycyjnej kolędy.

W tym trudnym czasie zmagań z  pandemią zapraszamy poszczególne miejscowości do kościoła na msze św. z modlitwą kolędową w intencji naszych rodzin i  o błogosławieństwo w nowym roku.

Plan mszy św. jest  umieszczony  w gablocie przy dzwonnicy i na stronie parafii.

4. Bóg zapłać parafianom z Trzciannego za posprzątanie kościoła. Na czwartek prosimy kolejną grupę.

Danielowi Kamińskiemu, Bogdanowi Kuklo, Eugeniuszowi, Jarosławowi, Karolowi Wilczewskim, Katarzynie Gutowskiej, Katarzynie Pezowicz, Janowi Piechowskiemu, harcerzom, paniom które przygotowały bombki, księdzu Marcinowi Bóg zapłać za żłóbek, choinki, dekoracje Bożonarodzeniowe w naszym Kościele.

5. Msze św.  z pogrzebu

+ Jarosław Purta,                 Zubole,          wt