Cykl nauk ks. Pawlukiewicza cz. 1

      Możliwość komentowania Cykl nauk ks. Pawlukiewicza cz. 1 została wyłączona

Drodzy w Panu. Na progu naszych rekolekcji wielkopostnych chciałbym wam zaprezentować, jako taki prolog do tych ważnych dni, cykl nauk księdza Piotra Pawlukiewicza, znanego warszawskiego kaznodziei, pracującego w akademickim kościele św. Anny w Warszawie. Co tydzień na Mszy Świętej o godzinie 15:00 można usłyszeć go na żywo, jeśli ktoś będzie miał okazję być w stolicy to polecam wstąpić na Krakowskie Przemieście 68 (po sąsiedzku z Zamkiem Królewskim). Poniżej wybrałem jedno kazanie dotyczące nawrócenia. Jeśli ktoś chciałby szukać ich na własną rękę, bez problemu można je znaleźć na serwisie Youtube, stronach wielu parafii, jak również u źródła czyli na stronie Centralnego Ośrodka Duszpasterstwa Akademickiego św Anny w Warszawie. Temat rozważania „Wyjść z grzechu”, czyli temat nieskończenie aktualny.Ks. Piotr Pawlukieiwcz – wyjść z grzechu cz. 1.Ks. Piotr Pawlukieiwcz – wyjść z grzechu cz. 2.Ks. Piotr Pawlukieiwcz – wyjść z grzechu cz. 3.Ks. Piotr Pawlukieiwcz – wyjść z grzechu cz. 4.Ks. Piotr Pawlukieiwcz – wyjść z grzechu cz. 5.Gdy ktoś chciał się podzielić własnymi refleksjami, bądź znalazł w sieci równie wartościowe polemiki, to niech się nie boi i się nimi podzieli. Przy mojej pomocy to opublikujemy. Pozdrawiam wszystkich gorąco. Już wkrótce postaram się zaprezentować kolejne, subiektywne wybory nauk, jak również innych źródeł rozważań na temat życia ludzkiego.