Rok Wiary w Kościele Katolickim

      Możliwość komentowania Rok Wiary w Kościele Katolickim została wyłączona

11 października 2012r w łączności ze Stolicą Apostolską i Księdzem Arcybiskupem Metropolitą zainaugurowaliśmy uroczyście Rok Wiary w naszej parafii. O godzinie 18:00 rozległy się dzwony, po czym Ksiądz Proboszcz odprawił uroczystą Mszę świętą z asystą ministrancką. Wielu parafian obecnych w kościele miało okazję do refleksji nad stanem swojej wiary i zaangażowania w sprawy kościoła i parafii. Mamy nadzieję, że wszyscy parafianie w ciągu całego roku podejmą szereg inicjatyw w życiu osobistym i społecznym, które przyczynią się do ożywienia wiary prowadzącej do zbawienia.Z okazji inauguracji roku wiaty, Arcybiskup Metropolita Białostocki Edward Ozorowski wydał dekret o odpustach w Roku Wiary.