Chrystus zmartwychwstał – Alleluja!!!

      Możliwość komentowania Chrystus zmartwychwstał – Alleluja!!! została wyłączona

Niebo i ziemia cieszą – Alleluja! Ze zmartywchwstania Twojego Chryste Alleluja!Przy dziękach dzwonów, głośnym śpiewie „Wesoły nam dzień dziś nastał” ruszyła tradycyjna procesja rezurekcyjna, ogłoszająca zwyciestwo Wielkiego Króla, który trzeciego dnia, zgodnie ze starotestamentowytm proroctwem mesjańskim, powstał z martwych. Niedziela Zmartwychstwania Pańskiego jest pierwszym i najważniejszym świętem świata chrześcijańskiego. Niech moc Zmartwychstwałego poprzepia nas w codziennym trudzie i umwacnia w nas wiarę, iż Bóg dotrzymuje obietnic nam danych, w osobie swojego Syna, Jezusa Chrystusa.Niedziela Zmartwychwstania - procesja rezurekcyjna (2013-03-31) - Ł. A. WejdaNiedziela Zmartwychwstania - procesja rezurekcyjna (2013-03-31) - Ł. A. WejdaNiedziela Zmartwychwstania - procesja rezurekcyjna (2013-03-31) - Ł. A. WejdaNiedziela Zmartwychwstania - procesja rezurekcyjna (2013-03-31) - Ł. A. WejdaNiedziela Zmartwychwstania - procesja rezurekcyjna (2013-03-31) - Ł. A. WejdaNiedziela Zmartwychwstania - procesja rezurekcyjna (2013-03-31) - Ł. A. WejdaNiedziela Zmartwychwstania - procesja rezurekcyjna (2013-03-31) - Ł. A. Wejda