Harcerstwo na TAK!!!

      Możliwość komentowania Harcerstwo na TAK!!! została wyłączona

Powiedz harcerstwu TAK!!!Dołącz do nowo-tworzonej grupy harcerskiej przy parafii. Chcesz służyć Bogu , Ojczyźnie i bliźniemu. Lubisz żyć aktywnie, chcesz poznawać ludzi, uczyć się wartości i współpracy w grupie, przyjdź, nie zawiedziesz się. Pomysłodawcą i organizatorem grupy jest ks. Sebastian, który z chęcią odpowie na wszystkie pytania. Pierwsze wstępne spotkanie odbędzie się przy blasku ogniska wraz z ministrantami i scholą w lasku księdza 31.08.2013 o godzinie 18.00. HARCERSTWO NA TAK () - HARCERSTWO NA TAK () - HARCERSTWO NA TAK () - HARCERSTWO NA TAK () - HARCERSTWO NA TAK () - HARCERSTWO NA TAK () - HARCERSTWO NA TAK () - HARCERSTWO NA TAK () - HARCERSTWO NA TAK () - HARCERSTWO NA TAK () - HARCERSTWO NA TAK
 () - HARCERSTWO NA TAK () - HARCERSTWO NA TAK () - HARCERSTWO NA TAK () - HARCERSTWO NA TAK () - HARCERSTWO NA TAK () - HARCERSTWO NA TAK () - HARCERSTWO NA TAK () - HARCERSTWO NA TAK () - HARCERSTWO NA TAK () -