PODZIĘKOWANIA Z ARGENTYNY

      Możliwość komentowania PODZIĘKOWANIA Z ARGENTYNY została wyłączona

Na ręce Czcigodnego Księdza Dyrektora, Księdza Jerzego Krasińskiego i Księdza Proboszcza Kazimierza Skorulskiego z Parafii św. App. Piotra i Pawła w Trzciannem składam serdeczne podziękowanie za całościowe sfinansowanie zakupu skutera dla naszej Misji w Tres Isletas. Motor ułatwia nam bardzo w dotarciu do ludzi biednych na obrzeżach miasta i w załatwianiu spraw bieżących. W naszym miasteczku nie ma żadnych środków lokomocji miejskiej, my tez nie posiadamy samochodu i wszystkie zakupy przywozimy motorem. Temperatura w słońcu sięga 60 stopni i jazda rowerem jest niemożliwa.
Dziękując zapewniamy o naszej codziennej modlitwie różańcowej z ludźmi starszymi naszego zakładu z dziećmi i personelem, wierząc że błogosławieństwo dotrze do każdego ofiarodawcy i Bóg każdego kierowce poprowadzi po bezpiecznych drogach życia.
Wdzięczne Siostry Córki Bożej Miłości.PODZIĘKOWANIA Z ARGENTYNY (2014-03-29) - Córki Bożej MiłościPODZIĘKOWANIA Z ARGENTYNY (2014-03-29) - Córki Bożej MiłościPODZIĘKOWANIA Z ARGENTYNY (2014-03-29) - Córki Bożej MiłościPODZIĘKOWANIA Z ARGENTYNY (2014-03-29) - Córki Bożej MiłościPODZIĘKOWANIA Z ARGENTYNY (2014-03-29) - Córki Bożej MiłościPODZIĘKOWANIA Z ARGENTYNY (2014-03-29) - Córki Bożej MiłościPODZIĘKOWANIA Z ARGENTYNY (2014-03-29) - Córki Bożej Miłości