III NIEDZIELA ADWENTU – 11.12.2016

      Możliwość komentowania III NIEDZIELA ADWENTU – 11.12.2016 została wyłączona
  1. Dziś rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe, które będą trwały do wtorku. Porządek mszy św.w poniedziałek i wtorek o godz. 7.00,9.30, 12.30 i 17.00 w Bajkach tylko w poniedziałek  o godz. 11.00. Zaplanujmy je już teraz i wybierzmy sobie dogodny  czas szczególnego spotkania z Bogiem w Słowie Bożym, w spowiedzi i w komunii św. i módlmy się o dobre  duchowe owoce tych rekolekcji.
  2. Zwracamy się z prośbą do rodziców  o odebranie dzieci ze szkoły na mszę rekolekcyjną, a dyrekcji szkoły dziękujemy za życzliwość. Św. Franciszek , patron szkoły napisał. ”wszystko, co ludzie na tym świecie posiadają lub zdobywają, prędzej czy  później zostawią lub stracą. Ale  zapłatę za miłość i czas poświęcony Bogu, który dali, zabiorą ze sobą”
  3. Dziś o godz. 15.00 zapraszamy chętnych na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z Koronką przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.
  4. Trwa akcja Caritas –Wigilijne dzieło pomocy dzieciom. W kancelarii parafialnej są jeszcze do nabycia świece na stół wigilijny. Część ze składanych na ten cel ofiar zasili  pomoc biednym dzieciom . Zachęcamy do udziału w tej szlachetnej inicjatywie.
  5. W dzisiejszą niedzielę  zbierane są ofiary do puszek na potrzeby   Kościoła  na wschodzie.
  6. Bóg zapłać parafianom z Szorc za posprzątanie kościoła. Na sobotę prosimy kolejną grupę.
  7. Msze św.  z pogrzebu

+ Czesław Klepadło                 Nowa Wieś          pn, wt,

+ Stanisław Klepadło              Nowa Wieś          pn.  g. 9.30

+ Romualda Kamińska           Zubole                 śr, czw.

+ Honorata Kamińska            Nowa Wieś         wt. g.9.30, pt, sb.

+ Antoni Borawski                  Chojnowo          śr, pt

+ Przemysław Kiełczowski    Niewiarowo       sb.

+ Irena Laskowska                 Zubole               2—31 maja  2018 r

+ Stanisław Lasota                Trzcianne           4—31 maja i 1—20 czerwca 2018 r.

+ Waldemar Wasilewski       Trzcianne          11—28 maja 2018 r