IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.01.2017

Możliwość komentowania IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.01.2017 została wyłączona
  1. W czwartek obchodzimy święto Ofiarowania PańskiegoŚwiatowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Święte o godz. 7.00, 9.30, 11.00 w Starych Bajkach, 12.30 i 17.00. Podczas  każdej Mszy Świętej poświęcenie gromnic. Gromnice można nabyć w zakrystii.
  2. W piątek po Mszy Świętej o godz. 7.00 odbędzie się poświęcenie świeć i błogosławieństwo św. Błażeja od chorób gardła.
  3. W tym tygodniu w I-szy Czwartek, I-szy Piątek, I-sza Sobota miesiąca. Msze Święte o godz. 7.00 i 17.00. a w Starych Bajkach w piątek o godz. 15.00.
  4. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone na Fundusz Budowlany naszej Archidiecezji, w czwartek, w święto Ofiarowania Pańskiego na zakony klauzurowe, a w  niedzielę za dwa tygodnie na Seminarium Duchowne w Białymstoku.
  5. Bóg zapłać parafianom z Szorc za sprzątanie kościoła, na sobotę prosimy kolejną grupę.
  6. Msze z pogrzebu:

+ Kazimierz Nowacki                     Trzcianne        wt, śr, sb.

+ Wiesław Wasilewski                    Zucielec          pn, wt, śr, pt, sb.

+ Henryka Dębkowska                  Mońki              pn.

+ Edmund Kulesza                         Boguszki        pt.