VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.02.2017

      Możliwość komentowania VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.02.2017 została wyłączona
  1. Lutego w środę będziemy obchodzili Święto Katedry Św. Piotra.
  2. Chętnych, którzy chcieliby podarować swoją krew potrzebującym, zapraszamy za tydzień w Niedzielę do świetlicy GOK-u w godz. od 10.00 do 14.00.
  3. Również za tydzień w niedzielę będziemy zbierali ofiary do puszek, które będą przeznaczone na rehabilitację Mateusza Lasoty i Martyny Grabowskiej. Pomóżmy naszym Parafianom w powrocie do zdrowia.
  4. Bóg zapłać parafianom z Szorc za posprzątanie kościoła. Na sobotę prosimy kolejną grupę.
  5. Zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę do Torunia, w planie Msza Św. w świątyni NMP  Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Św. Jana Pawła II, koncert zespołów seniorów z całej Polski, zwiedzanie tamy we Wrocławiu, miejsca męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Koszt 65 zł. Zapisy i szczegółowe informacje u pani Teresy Pogorzelskiej ze Trzciannego
  6. Msze św. z pogrzebu:

+ Wiesław Wasilewski        Zucielec         pn, wt, pt, sb.

+ Kazimierz Nowacki          Trzcianne       śr, czw, pt, sb.

+ Grzegorz Pisanko              Chojnowo      pn, wt.

+ Tadeusz Konecki               Zubole           śr, czw.