VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 21.05.2017

      Możliwość komentowania VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 21.05.2017 została wyłączona
  1. W przyszłą niedzielę odbędzie się wizytacja kanoniczna naszej parafii, którą przeprowadzi ks. Bp Henryk Ciereszko. Program wizytacji przedstawia się następująco:28.05.2017: godz. 9.00 – spotkanie z Chórem., 9.10 – adoracja, 9.30 – Msza Św. z modlitwą za parafian, 11.00 – Msza Św. w Starych Bajkach, 12.30 Msza Św. z Sakramentem Bierzmowania, 13.30 spotkania z grupami parafialnymi,15.00 – koronka do Bożego Miłosierdzia w kościele i spotkanie z modlącymi, po południu odwiedziny chorych i spotkania w niektórych miejscowościach, 21 00 – Apelu Jasnogórski i Pasterskie Błogosławieństwo.29.05.2017: 9.00  odwiedziny w szkołę, 10.00 wizyta w Urzędzie Gminy.
  2. Bóg zapłać rodzicom dzieci przeżywających rocznicę Pierwszej Komunii Św. za posprzątanie w kościele. Na sobotę prosimy rodziców młodzieży bierzmowanej.
  3. Dzisiaj są zbierane ofiary do puszek na leczenie i zakup sprzętu medycznego dla Domowego Hospicjum Dzieci.
  4. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Wisław Bujnarowski              Trzcianne           wt.pt.

+ Helena Andrzejewska            Szorce                wt, pt, sb.

+ Władysław Czarnecki              Łyski                   pn, śr, czw.

+ Edward Malinowski                Nowa Wieś         pn.

+ Dominik Chojnowski              Szpakowo           śr.

+ Piotr Jakimiuk                          Bajki Zalesie       czw

+ Honorata Dzieszuta                Zubole                sb.

+ Marianna Pezowicz                 Zucielec              5 –31 grudnia 2018 r