UR. ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 04.06.2017

      Możliwość komentowania UR. ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 04.06.2017 została wyłączona
  1. Dzisiejsza Ur. Zesłania Ducha Świętego kończy okres wielkanocny.
  2. Jutro, 5 czerwca, Święto NMP Matki Kościoła. Msze Św. o godz. 7.00, 9.30 (z Sakramentem Namaszczenia chorych) i 17.00. W Starych Bajkach o godz. 11.00 (z Sakramentem Namaszczenia Chorych). O godz. 12.30 odbędzie się Msza Św. pogrzebowa za ś.p. Mateusza Lasotę.
  3. Zapraszamy dzieci z klas szkoły podstawowej do Koła Żywego Różańca. Na zgłoszenia czeka ks. Sebastian.
  4. Od następnej niedzieli ruszają zapisy na Trzciańską Pieszą Pielgrzymkę do Różanegostoku. Będziemy szli 3 dni i mamy do pokonania około 75 km. Noclegi są przewidziane w szkołach w Dolistowie i Czerwonce. Wyruszamy z Trzciannego w piątek 23 czerwca o godz. 11.00. Pielgrzymka zakończy się w Niedzielę 25 czerwca Mszą Św. o godz. 17.00 w Sanktuarium Różanostockim. Koszt pielgrzymki 10 zł. Szczegółowe informacje przy zapisach i u ks. Wojciecha.
  5. Uroczystość Święceń Biskupich oraz Ingres Arcybiskupa Nominata Tadeusza Wojdy, odbędzie się w sobotę, 10 czerwca 2017 roku, o godz. 11.00. w Białostockiej Katedrze.
  6. OGŁOSZENIE: Z okazji „Dnia Matki”, dnia 11 czerwca 2017 r. o godz. 9.30 będzie sprawowana Msza Św. o zdrowie Błogosławieństwo Boże dla matek z Koła Emerytów i Rencistów Trzcianne – Laskowiec oraz zespołu śpiewaczego „Tęcza”. Po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzciannem. Serdecznie zaprasza Zarząd Koła.
  7. Msze św. z pogrzebów:

+ Piotr Jakmiuk                       Bajki Zalesie       pn, wt.

+ Wiesław Bujnarowski         Trzcianne           pn, śr, czw.

+ Honorata Dzieszuta            Zubole               śr, pt.

+ Teresa Zalewska                  Lewonie             czw.

+ Tadeusz Wasilewski           Trzcianne            czw. i pt. wieczorem.