ZAPROSZENIE NA PIESZĄ PIELGRZYMKĘ RÓŻANOSTOCKĄ

      Możliwość komentowania ZAPROSZENIE NA PIESZĄ PIELGRZYMKĘ RÓŻANOSTOCKĄ została wyłączona

Zapraszamy wszystkich na Pieszą Trzciańską Pielgrzymkę Różanostocką, która rozpocznie się 23 czerwca 2017 r. o godz. 11.00 w naszym parafialnym kościele, a zakończy się 25 czerwca Mszą Św. pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa o godz. 17.00 na terenie Sanktuarium Różanostockiego. W ciągu trzech dni pokonamy 74 km. Będziemy nocowali w szkołach w Dolistowie i Czerwonce. W Dolistowie dołączy do nas Pielgrzymka Moniecka.

Trasa:

Dzień I: Trzcianne – Kulesze – Downary – Goniądz – Dolistowo – 33 km.

Dzień II: Dolistowo – Suchowola – Czerwonka – 24 km.

Dzień III: Czerwonka – Suchodolina – Różanystok – 17 km.

Jak dojść do Różanegostoku?

  1. Znaleźć dobrą intencję.
  2. Przygotować rozchodzone, wygodne buty.
  3. Zapisać się i wpłacić 10 zł.
  4. Spakować do bagażu: karimatę, śpiwór, przybory toaletowe, ubrania oraz jedzenie na drugi i trzeci dzień, ręcznik, klapki.
  5. Podpisany bagaż przynieść do salki przy Domu Pogrzebowym 22 czerwca 2017 r. w godz.18.00-20.00.
  6. Spakować do podręcznego plecaka: wodę i jedzenie na pierwszy dzień, różaniec, śpiewnik, płaszcz przeciwdeszczowy.
  7. O godz. 11.00, 23 czerwca 2017 r., stawić się w kościele z podręcznym plecakiem, w wygodnych butach i nakryciem głowy.
  8. Potem już tylko wystarczy otworzyć się na otaczające piękno, na dobroć ludzi, Boga i ani człowiek się obejrzy, a dotrze do celu silniejszy, mądrzejszy, uduchowiony, brudny, spocony i obolały. Później bród i pot się zmyje, ból przejdzie, a moc zostanie.