XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.06.2017

      Możliwość komentowania XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.06.2017 została wyłączona
  1. We wtorek i w środę w naszej parafii będzie miało miejsce czterdziestogodzinne nabożeństwo przed odpustową Uroczystością Św. Ap. Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00. 9.30,  o 11.00 we wtorek w Starych Bajkach  i o 17.00. W środę o 21.00 Apel Jasnogórski. Zapraszamy na Msze św. i adorację Najświętszego Sakramentu, aby jak najgłębiej przeżyć spotkanie z Chrystusem w Sakramencie Pokuty, w Słowie Bożym i w Komunii św. Do spowiedzi zapraszamy we wtorek i w środę, również tych którzy obchodzą I-sze Piątki miesiąca. Dziś  i w kolejne niedziele wakacji adoracja tylko przed mszą św. o godz. 9.30 i w I-sze piątki miesiąca o 16.30 z nabożeństwem do Serca Jezusowego.
  2. W czwartek odpust parafialny, dzień szczególnych łask, które możemy otrzymać od Boga za przyczyną patronów św. Piotra i Pawła. Porządek Mszy Św.: 7.00, 9,30, 12.30 i 17.00.
  3. Bóg zapłać  parafianom z Trzciannego za posprzątanie kościoła, na sobotę prosimy kolejną grupę.
  4. W przyszłą niedziele ofiary na tacę będą przeznaczone na Kurię Białostocka.
  5. Nabożeństwa z pogrzebu:

+ Czesław Bagiński                      Pisanki                   pn, pt, sb.

+ Alicja Milewska                         Pisanki                   pt, sb.

+ Genowefa Wądołowska         Wyszowate            pn.