XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.07.2017

      Możliwość komentowania XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.07.2017 została wyłączona
  1. W sobotę będziemy obchodzić uroczystość N.M.P. z Góry Karmel,  M.B. Szkaplerznej –odpust w naszej parafii. Msze św. o godz. 7.00, 9.30,11.00 – St. Bajki, 12.30. Msza św. o godz. 17.00 już z kolejne niedzieli, o 21.00 – Apel Jasnogórski. Na początku każdej mszy św. zamiast aktu pokuty – obrzęd pokropienia wiernych woda święconą na pamiątkę chrztu św. i poświecenie krzyżyków, medalików lub szkaplerzy, które nosimy lub postanawiamy nosić.
  2. Jak co roku po Mszy Św. będą zbierane ofiary na środki transportu dla naszych misjonarzy i misjonarki, by mogli dotrzeć do swoich wiernych ze Słowem Bożym i pomocą materialną. Przez nasze modlitwy i ofiary sprawimy  ,że więcej będzie dobra i miłości, którą czynią i o której świadczą misjonarze na całym świecie.
  3. W przyszłą niedzielę msza św. o godz.12.30 rozpocznie się pól godziny wcześniej tj. o godz.12.00.
  4. Bóg zapłać parafianom z Trzciannego za posprzątanie w kościele, w piątek prosimy kolejną grupę.
  5. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Czesław Bagiński                      Pisanki                            pn

+ Alicja Milewska                         Pisanki                            wt, śr, sb.

+ Regina Dekarz                          Trzcianne                       czw, pt.

+ Anna Rembelińska                  Ełk                                   śr, czw.

+ Genowefa Bajkowska            Chojnowo                       pt.

+ Czesław Falkowski                 Chojnowo                       pn.

+ Mieczysław Gieńko                Krynica                            wt.

+ Zdzisława Piechowska           Białystok                        sb.

+ Bogusław Bujnarowska         Szorce                            3 – 30 stycznia 2019r.