XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.08.2017

Możliwość komentowania XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.08.2017 została wyłączona
  1. W poniedziałek, 14. Sierpnia br., będziemy obchodzili wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika. Św. Maksymilian jest również patronem wsi Wyszowate, w związku z tym o godz. 10.00, we wsi Wyszowate odbędzie się Msza Św. za mieszkańców wsi.
  2. We wtorek 15 sierpnia Ur. Wniebowzięcia NMP. Msze Św. o godz. 7.00, 9.30, o 11.00 (w Starych Bajkach), 12.30, 17.00. O 21.00 zapraszamy na Apel Maryjny.
  3. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy sprawnie doprowadzili plac przykościelny do porządku po burzy, jaka miała miejsce w ubiegły czwartek. Szczególne podziękowanie składamy panu Kazimierzowi Wiszowatemu, strażakom, ministrantom, oraz rodzinie państwa Wróblów, która już zajęła się rekonstrukcją zniszczonego krzyża.
  4. Bóg zapłać  parafianom z Trzciannego za posprzątanie kościoła, na najbliższą sobotę prosimy kolejną grupę.
  5. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Zdzisława Piechowska        Białystok                           pn.

+ Sabina Klepadło                  Nowa Wieś                       pn.

+ Mieczysław Gieńko              Krynica                            śr, czw.

+ Jadwiga Mocarska               Krynica                             pt.

+ Adam Rafałko                      Nowy Jork                        śr..

+ Irena Szorc                          Zucielec                             pt.

+ Helena Puchalska               Zubole                              sb.