XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.08.2017

Możliwość komentowania XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.08.2017 została wyłączona

W tym roku również organizowana jest rowerowa i piesza pielgrzymka do sanktuarium w Krypnie. Wyjazd rowerami w dniu święta MB Pocieszenia w piątek 8 września o godz. 9.30 z placu przed kościołem. Odpoczynek w Bajkach Zalesie przy kapliczce św. Józefa i spotkanie z tymi, którzy dołączą do nas z innych miejscowości. Uczestniczymy w uroczystej sumie odpustowej w Sanktuarium o godz.12.00. Pieszo wyruszymy w sobotę 9 września o godz. 12.00.

Zachęcamy młodzież gimnazjalną, szkół średnich jak również studentów do zaangażowania się w uświetnienie liturgii poprzez śpiewanie psalmów, czytania modlitwy wiernych i lekcji mszalnych.

W piątek, w 78 rocznicę wybuchu II wojny światowej, będziemy módli się o pokój na świecie, na Ukrainie i w intencji poległych w obronie Ojczyzny.

W tym tygodniu pierwszy  piątek i sobota miesiąca. Msze św. o godz. 7.00 i 17.00. w piątek w Bajkach o godz. 19.00.

Za tydzień ofiary na tacę przeznaczone są na Kurię Białostocką a za dwa tygodnie będą zbierane ofiary do puszek na KUL i Centrum Formacji Laikatu.

Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Mieczysław Gieńko                Krynica              pn, wt, pt.

+ Adam Rafałko                        Nowy Jork          pn, sb.

+ Sabina Klepadło                   Nowa Wieś         pt.

+ Anastazja Malinowska        Nowa Wieś        czw.

+ Helena Puchalska               Zubole                 wt, śr.

+ Jadwiga Mocarska              Krynica                śr, czw.

+ Irena Szorc                          Zucielec              sb.

+ Bogdan Kozłowski            Chicago                8-25 lutego i 7-20 marca 2019 r.

+ Lucjan Mariański               Zubole                  8-23 lutego i 8-30 marca 2019 r.