XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.09.2017

      Możliwość komentowania XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.09.2017 została wyłączona
 1. W poniedziałek Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego o 8.00. Zapraszamy dzieci i młodzież parafialną, rodziców, wychowawców i grono pedagogiczne.
 2. W piatek święto M.B. Siewnej. Msze Święte z poświęceniem ziarna o godz. 7.00, 9.30 i 17.00.
 3. Zapraszamy na rowerową i pieszą pielgrzymkę do sanktuarium w Krypnie. Wyjazd rowerami w dniu Święta M.B. Pocieszenia, w piątek 8 września o godz. 9.30 z placu przed kościołem. Odpoczynek w Bajkach Zalesie przy kapliczce św. Józefa. i spotkanie z tymi, którzy dołączą do nas z innych miejscowości. Uczestniczymy w uroczystej sumie odpustowej w Sanktuarium o godz.12.00.  Pieszo wyruszamy w sobotę, 9 września o godz. 12.00.
 4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.15 poświęcone będą tornistry i przybory szkolne. Zapraszamy wszystkie dzieci, a szczególnie z klas pierwszych.
 5. Po mszy św. o godz. 9.30 odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania z kl. VI, VII SP i II kl. gimnazjum oraz ich rodziców.
 6. Przypominamy, że w niedzielę przed każdą mszą św, odprawiają się nabożeństwa: przed 7.00 –godzinki, przed 9.30 – krótka adoracja z Koronką do Bożego Miłosierdzia, a przed sumą – różaniec. Zapraszamy chętnych do udziału w tych nabożeństwach.
 7. Pragniemy w Pierwsze piątki miesiąca odwiedzać chorych. Rodziny, które chciałyby zgłosić chorych prosimy o zgłoszenie się do kancelarii.
 8. Rodzinie Wróbel, Arturowi Cieciorko, i innym, którzy pracowali przy nowym krzyżu i odnowieniu figury składamy Bóg zapłać.
 9. Dziś ofiary na tacę przeznaczone są na Kurię Białostocką, a za tydzień będą zbierane ofiary do puszek na KUL i Centrum Formacji Laikatu.
 10. Bóg zapłać Parafianom z Trzciannego za posprzątanie kościoła, na sobotę prosimy kolejną grupę.
 11. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Adam Rafałko                                Nowy Jork                       pn, wt, sb.

+ Sabina Klepadło                           Nowa Wieś                      pn.

+ Anastazja Malinowska                Nowa Wieś                      wt, śr.

+ Irena Szorc                                   Zucielec                           śr, czw.

+ Genowefa Magnuszewska         Chojnowo                       sb.