XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.09.2017

Możliwość komentowania XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.09.2017 została wyłączona
  1. We czwartek obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża , a w piątek wspomnienie MB Bolesnej.
  2. Bóg zapłać wszystkim, którzy w święto Narodzenia NMP pielgrzymowali na rowerze, a w sobotę pieszo do Sanktuarium MB Pocieszenia w Krypnie i tym, którzy gościli pielgrzymów w Bajkach Zalesie.
  3. Informujemy, że Pierwszą Komunią Święta odbędzie się w Niedzielę 6 maja o godz. 9.30, a  Bierzmowania będzie we wtorek 29 maja o godz. 17.00.
  4. Dziś są zbierane ofiary do puszek na KUL i Centrum Formacji Laikatu.
  5. Parafianom z Trzciannego dziękujemy za posprzątanie w kościele, na sobotę prosimy kolejną grupę.
  6. W najbliższą sobotę Msza Św. wieczorna rozpocznie się o godz. 18.00, a nie, jak zwykle, o 17.00 i będzie sprawowane w intencji mieszkańców Zubola.
  7. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Adam Rafałko                               Nowy Jork                     pn, czw, pt.

+ Leopold Waszkiewicz                  Białystok                       pn.

+ Anastazja Malinowska                Nowa Wieś                   wt, śr.

+ Irena Szorc                                   Zucielec                        śr, sb.

+ Lech Chojnowski                         Chojnowo                    wt, pt.

+ Maria Kamińska                          Białystok                      czw.

+ Jan Kamińsk                                 Zubole                         sb.

+ Henryk Kramkowski                  Trzcianne                   2-30 marca, 1-23 kwietnia 2019 r.

+ Henryka Kulesza                         Boguszki                    12,14,16 pażdziernika 2017 r.