XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.09.2017

Możliwość komentowania XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.09.2017 została wyłączona
  1. W sobotę w Mroczkach o godz. 12.00 będzie odprawiona msza św. z racji wspomnienia św. Mateusza, patrona miejscowości.
  2. Parafianom z Trzciannego dziękujemy za posprzątanie kościoła, na sobotę prosimy kolejną grupę.
  3. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Sabina Klepadło                             Nowa Wieś                            pn, pt.

+ Leopold Waszkiewicz                   Białystok                                 pn.

+ Anastazja Malinowska                Nowa Wieś                              czw, pt, sb.

+ Lech Chojnowski                         Chojnowo                                 wt, śr.

+ Maria Kamińska                          Białystok                                   czw.

+ Jan Łapiński                                  Zubole                                      czw, sb.

+ Jadwiga Milewska                       Białystok                                  14, 24, 27 listopada 2017 r.

+ Alfreda Szymanowska               Boguszki                                  4 – 28 marca, 3 – 9 kwietnia 2019 r.