XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.10.2017

Możliwość komentowania XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.10.2017 została wyłączona
  1. W środę o godz. 9.00 w kościele będzie odprawiona msza św. z racji wspomnienia św. Łukasza, patrona Wojszek. Parafianie z Wojszek zapraszają do wspólnej modlitwy.
  2. Nabożeństwo Różańcowe w naszej parafii jest odprawiane w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej, w Niedziele po sumie. Zachęcamy do odmawiania Różańca Św. w swoich miejscowościach, w rodzinach i prywatnie.
  3. Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku oraz Zarząd
    Regionu Podlaskiego NSZZ „Solidarność” zapraszają na spektakl pt.
    „Popiełuszko”. Przedstawienie powstaje z okazji 33. rocznicy męczeńskiej
    śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Premiera spektaklu odbędzie się 21 października.
    Przedstawienie będzie można obejrzeć także 22, 24 , 25, 27 i 28
    października. Bilety dostępne są w kasie oraz na stronie internetowej
  4. Dziś są zbierane ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Meksyku, a za tydzień ofiary na tacę będą przeznaczone na misje.
  5. Parafianom z Trzciannego dziękujemy za posprzątanie w kościele, na sobotę prosimy kolejną grupę.
  6. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Lech Chojnowski                                Chojnowo                    pt, sb.

+ Genowefa Magnuszewska               Chojnowo                    pn, wt.

+ Helena Szklarzewska                        Zubole                          pn.

+ Józef Godlewski                                 Niemiarowo                wt.

+ Stanisław Sienkiewicz                      Stare Bajki                   śr, czw.

+ Alfreda Konecko                               Bajki Zalesie                czw, pt.

+ Eugeniusz Skarżyński                      Mońki                           śr.

+ Alfreda Skarżyńska                         Nowa Wieś                  15 – 29 kwietnia 2019 r.

+ Józef Szalkowski                             Stare Bajki                    12 – 23 kwietnia 2019 r.