XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.10.2017

      Możliwość komentowania XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.10.2017 została wyłączona
  1. Dziś obchodzimy 91. Światowy Dzień Misyjny. Ofiary złożone dzisiaj na tacę, będą przeznaczone na ten cel. Zachęcamy również do modlitwy w intencji misji, czujmy się odpowiedzialni za głoszenie Słowa Bożego całemu światu.
  2. Po Mszy Św. będzie można zapisać swoich zmarłych na Wypominki. Na stolikach wyłożone są również specjalne kartki na których można samemu wypisać imiona i nazwiska swoich bliskich zmarłych, za których będziemy się wspólnie modlić podczas Wypominek.
  3. W tych dniach nawiedzamy cmentarze, aby uprzątnąć groby swoich zmarłych. Serdecznie prosimy o zachowanie szacunku dla tego świętego miejsca. Prosimy również o segregację śmieci. Szczególnie chodzi o to, aby liści, naturalnych kwiatów, wieńców, mchu, gałęzi nie wrzucać do pojemników, ale pozostawiać je w workach koło pojemników. Do kontenerów wrzucamy tylko sztuczne odpady: znicze, sztuczne kwiaty.
  4. Bóg zapłać  parafianom z Trzciannego za posprzątanie kościoła, na najbliższą sobotę prosimy kolejną grupę.
  5. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Stanisław Sienkiewicz              Stare Bajki                        pn, wt.

+ Jadwiga Piechowska                Nowa Wieś                       pn, pt.

+ Helena Szklarzewska               Zubole                              wt, śr.

+ Eugeniusz Skarżyński              Mońki                               śr.

+ Genowefa Magnuszewska     Chojnowo                        czw, sb.

+ Alfreda Konecko                      Zucielec                          czw, pt.

+ Józef Godlewski                       Stare Bajki                      sb.