XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.10.2017

Możliwość komentowania XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.10.2017 została wyłączona
  1. W środę obchodzimy Ur. Wszystkich Świętych. Porządek Mszy Św. jak w niedziele: 7.00, 9.30, 11.00 (Stare Bajki) i 12.30. Po sumie nieszpory za zmarłych i procesja na cmentarzu.
  2. We czwartek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Św. będą odprawione o godz. 7.00, 9.30 i 17.00. Po mszy św. o godz. 9.30 procesja żałobna dookoła kościoła z modlitwą różańcową przy pięciu stacjach za zmarłych. Ofiary na tacę będą zbierane na Msze Św. składkowe za naszych bliskich zmarłych.
  3. Wypominki można zapisywać po każdej Mszy Św. przy bocznych wyjściach kościoła i w kancelarii.
  4. W dniach 1 – 8 listopada za nawiedzenie cmentarza, można uzyskać odpust zupełny. Warunki uzyskania odpustu: odmówienie Ojcze nasz i Wierzę w Boga w intencjach Ojca Świętego i stan łaski.
  5. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota. Msze Św. o godz. 7.00 i 17.00, a w Starych Bajkach w piątek o godz. 15.00.
  6. W Ur. Wszystkich Świętych nasi harcerze zbierają ofiary na potrzeby naszego cmentarza i rozprowadzą znicze. Fundusze otrzymane ze sprzedaży zniczy będą przekazane na działalność drużyny.
  7. Bóg zapłać parafianom z Trzciannego za posprzątanie kościoła, na sobotę prosimy kolejną grupę.
  8. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Helena Szklarzewska                         Zubole                            wt, pt.

+ Daniel Bujnarowski                           Szorce                            sb.

+ Stanisław Sienkiewicz                      Stare Bajki                      pn, wt, pt, sb.

+ Alfreda Konecko                              Bajki Zalesie                   pn.

+ Lucjan Bujnarowski                        Szorce                             3 –25 maja 2019 r.