XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.11.2017

      Możliwość komentowania XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.11.2017 została wyłączona
  1. Różaniec z wypominkami będzie odmawiany we wszystkie niedziele listopada o godz. 9.00 i 12.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.
  2. Planowany jest wyjazd na spektakl pt. „Popiełuszko”, który będzie wystawiony w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku. Koszt 48 zł.: autokar, bilet, ubezpieczenie. Wyjazd z Trzciannego o godz. 15.30, dnia 26 listopada br. Zapisy u p. Doroty Dąbrowskiej z Trzciannego.
  3. Wójt Gminy Trzcianne zaprasza mieszkańców naszej gminy do udziału w uroczystościach poświęconych obchodom Święta Niepodległości, które odbędą się 10. listopada 2017 r. Program: 10.00 – część artystyczna w wykonaniu uczniów SP im. św. Franciszka w Trzciannem na sali gimnastycznej; 11.00 – Msza Św. za Ojczyznę, która odbędzie się w kościele parafialnym; 11.45 – przemarsz pod pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego i złożenie kwiatów; 12.15 – poczęstunek w szkole.
  4. Bóg zapłać parafianom z Trzciannego za posprzątanie kościoła  na sb prosimy kolejną grupę.
  5. Nabożeństwa z pogrzebów:

+ Helena Szklarzewska                            Zubole                      śr, czw.

+ Daniel Bujnarowski                              Szorce                       śr, czw.

+ Stanisław Sienkiewicz                          Stare.Bajki                pn, wt.

+ Jadwiga Piechowska                            Nowa Wieś               pn, pt, sb.

+ Łucja Broniszewska                            Szorce                        wt, pt.

+ Władysław Kozłowski                        Nowa Wieś                 sb.

+ Józef Karwowski                                 Milewo                       4 – 27 maja 2019 r.