I NIEDZIELA ADWENTU – 03.12.2017

Możliwość komentowania I NIEDZIELA ADWENTU – 03.12.2017 została wyłączona
  1. W piątek obchodzić będziemy ur. Niepokalanego Poczęcia N.M.P. Msze św. o godz. 7.00, 9.30, 11.00 w Starych Bajkach oraz o 12.30 i 17.00. W tym dniu nie ma postu.
  2. Za dwa tygodnie, w trzecią Niedzielę Adwentu (dokładnie w sobotę o godz. 17.00) rozpoczniemy rekolekcje adwentowe, które będą trwały do wtorku. Zaplanujmy już teraz ten czas szczególnego spotkania z Bogiem w Słowie Bożym, w spowiedzi, w komunii św. i módlmy się o dobre duchowe owoce tych rekolekcji.
  3. Zapraszamy na Roraty we wtorki o godz.17.00 z udziałem dzieci, młodzieży i harcerzy.
  4. Trwa akcja Caritas –Wigilijne dzieło pomocy dzieciom. W kancelarii parafialnej są do nabycia świece na stół wigilijny. Część ze składanych na ten cel ofiar zasili pomoc biednym dzieciom . Zachęcamy do udziału w tej szlachetnej inicjatywie.
  5. W dzisiejszą w niedzielę ofiary na tacę są zbierane na Kurię Białostocką.
  6. Bóg zapłać parafianom z Trzciannego za posprzątanie kościoła. Na sobotę prosimy kolejną grupę.
  7. Msze święte z pogrzebów:

+ Daniel Bujnarowski                         Szorce                 śr, sb.

+ Jadwiga Piechowska                       Nowa Wie           pn, wt.

+ Czesława Bujnarowska                 Szorce                 wt.

+ Władysław Kozłowski                   Nowa Wieś          pn, śr.

+ Czesław Wiszowaty                      Szorce                  czw.

+ Teresa Pogorzelska                     Stare Bajki           czw.

+ Honorata Rafałko                       Mejły                     5 – 29 czerwca 2019 r.