IV NIEDZIELA ADWENTU – 24.12.2017

      Możliwość komentowania IV NIEDZIELA ADWENTU – 24.12.2017 została wyłączona
  1. Dziś Wigilia Bożego Narodzenia. Podczas Wieczerzy Wigilijnej w geście przełamania się opłatkiem z najbliższymi wyrażamy najpiękniejsze uczucia miłości, przebaczenia win i pojednania. Pamiętajmy w tym dniu o osobach samotnych.
  2. Pasterka o północy, w Starych Bajkach dwie godziny wcześniej o 22.00. Kolejne Msze św. o godz. 8.00 i 10.00. W drugim dniu Bożego Narodzenia msze św. o godz. 7.00, 9.30, 11.00 w Starych Bajki, 12.30 i 17.00. Taca z Pasterki będzie przeznaczona na fundusz obrony życia, a z drugiego dnia świąt na KUL.
  3. Bóg zapłać panu Danielowi Kamińskiemu za szopkę, panu Eugeniuszowi Wilczewskiemu za choinki, panu Karolowi Wilczewskiemu za ustawienie choinek, pani Ewie Piekutowskiej i dzieciom ze szkoły za dekoracje choinkowe, a parafianom z Trzciannego za posprzątanie kościoła.
  4. Msze z pogrzebów:

+ Jadwiga Piechowska                      Nowa Wieś                       śr, czw.

+ Władysław Kozłowski                    Nowa Wieś                       śr, czw, pt, sb.

+ Czesław Wiszowaty                       Szorce                               pt.

+ Czesława Bujnarowska                Szorce                               sb.

+ Jerzy Lipiński                                 Bajki Zalesie                     3 – 20 lipca 2019 r.

+ Irena Chmielewska                     Niewiarowo                      1 – 31 lipca 2019 r.